2016 - 2017 навчальний рік

Творчий пошук, ініціативність та нестандартний підхід до розв’язання проблемних завдань притаманне вчителям методичного об’єднання математики, інформатики та фізики.

Методичне об’єднання вчителів математики, інформатики, фізики працює над такими проблемами:

  1. Вдосконалення форм і методів уроку, впровадження в практику передових технологій.
  2. Урізноманітнення форм і методів роботи з учнями, використання в роботі методів активного навчання учнів.
  3. Розвиток інтересу учнів до предметів фізико-математичного циклу.
  4. Підвищення комп’ютерної грамотності. Виховання в учнів культури усної та писемної мови на уроках математики і фізики.

2017 - 2018 навчальний рік

Нос Роман Васильович - вчитель інформатики, спеціаліст другої категорії, педагогічний стаж - 6 років.

Методична проблема: "Удосконалення форм і методів проведення уроків інформатики та створення середовища для самореалізації та всебічного розвитку особистості".

Кармазин Іван Григорович - вчитель математики, стаж роботи: 37 років, спеціаліст вищої категорії
Предмет, що викладає: математика, фізикаКерівник методичного об’єднання вителів математики, фізики, інформатики.Працює над проблемою «Використання інформаційно – комунікаційних технологій на уроках математики».Нагороди: Почесна Грамота Міністерства освіти Української РСР. 1985 рік.Грамота Полтавського обласного відділу народної освіти. 1985 рік.Грамота Шишацької райдержадміністрації. 2004 рік.Грамота Шишацької районної ради. 2006 рік.
Почесна грамотою Шишацької районної ради за вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління. 2006 рік.
Грамота Шишацької райдержадміністрації. 2008 рік. Диплом за організацію позапрограмної Всеукраїнської предметної олімпіади «Олімпус». 2013 р.Подяка Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру". 2013 рік.
Грамота відділу освіти Шишацької селищної ради. 2016 рік.

Методична проблема: "Використання інноваційно-комунікативних технологій та текстових технологій на уроках математики і фізики"

/Files/images/редько.JPG
Редько Ігор Юрійович - вчитель математики і фізики, спеціаліст.

Педагогічний стаж: 2 роки

Методична проблема: "Використання інноваційно-комунікативних технологій та текстових технологій на уроках математики"

Науково-методична проблема, яка буде реалізовуватись в плані самоосвіти: "Безпека в інтернеті та використання ППЗ Динамічна геометрія"

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi