2015 - 2016 навчальний рік

  • Данілко Владислав (5 клас) - І місце в районному етапі XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
  • Данілко Владислав (5 клас) - І місце у районній учнівській олімпіаді з математики
  • Демченко Владислава (7 клас) - ІІІ місце в районному етапі XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
  • Демченко Владислава (7 клас) - ІІІ місце в районному етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
  • Коробка Тарас (11 клас) - призер І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2015-2016 н.р.(секція - історичне краєзнавство)
  • Коробка Тарас (11 клас) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
  • Негруб Юлія (11 клас) - ІІ місце в районному етапі XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
  • Негруб Юлія (11 клас) - ІІІ місце в районному етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
  • Дзюба Анна (11 клас) - призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури
  • Дзюба Анна (11 клас) - призер І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (відділення мовознавства, секція - українська мова)
  • Петрова Юлія (8 клас) - переможець творчого конкурсу "Аграрії єднають Україну!"
  • Деркач Тетяна (8 клас) - переможець конкурсу "Вклонімось матері"
  • Власенко Павло (2 клас) - переможець конкурсу малюнків "Аграрії єднають Україну!"

2016 - 2017 навчальний рік

  • Білан Артем Миколайович (5 клас) - І місце в районному етапі VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
  • Данілко Владислав Сергійович (6 клас) - ІІІ місце в районному етапі VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
  • Темченко Христина Віталіївна (7 клас) - ІІІ місце в районному етапі VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Переможці ІІ етапу XVII Міжнардного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика у 2016-2017 навчальному році

  • Білан Артем Миколайович (5 клас) - ІІ місце в ІІ етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика у 2016-2017 навчальному році.
  • Данілко Владислав Сергійович (6 клас) - ІІ місце в ІІ етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика у 2016-2017 навчальному році.
  • Демченко Владислава Віталіївна (8 клас) - ІІ місце в ІІ етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика у 2016-2017 навчальному році.

Переможці та призери ІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.

  • Білан Артем (5 клас) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
  • Демченко Владислава (8 клас) - призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури.
  • Данілко Владислав (6 клас) - призер ІІ етапуВсеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

2017-2018 навчальний рік

VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 навчальному році

  • Білан Артем – 6 клас, І місце, учитель Мотрій Марина Петрівна
  • Данілко Владислав – 7 клас, ІІІ місце, учитель Висоцька Наталія Іванівна
  • Темченко Христина – 8 клас , ІІІ місце, учитель Скочко Ніна Олексіївна

XVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 навчальному році

Капліна Маша - 3 клас, ІІ місце, учитель Линник Таміла Іванівна

Шабельник Андрій - 4 клас, ІІІ місце, учитель Линник Лариса Вячеславівна

Білан Артем – 6 клас, ІІ місце, учитель Мотрій Марина Петрівна

Данілко Владислав – 7 клас, ІІ місце, учитель Висоцька Наталія Іванівна

Темченко Христина – 8 клас , ІІ місце, учитель Скочко Ніна Олексіївна

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення Малої академії наук України у 2017-2018 н.р.

Демченко Владислава – 9 клас, ІІІ місце, відділення: науки про Землю, секція: кліматологія та метеорологія, учитель Нос Василь Іванович

Петрова Юлія – 10 клас, ІІІ місце, відділення: літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство, секція : українська література, учитель Мотрій Марина Петрівна

Всеукраїнські учнівські олімпіади

Білан Артем – 6 клас, І місце, математика, учитель Кармазин Іван Григорович

Демченко Владислава – ІІ місце, українська мова, учитель Мотрій Марина Петрівна

Данілко Владислав – ІІІ місце, українська мова, учитель Висоцька Наталія Іванівна

/Files/images/peremojts/DSC_0111.jpg/Files/images/peremojts/DSC_0118.jpg/Files/images/peremojts/DSC_0120.jpg/Files/images/peremojts/DSC_0129.jpg/Files/images/peremojts/DSC_0132.jpg/Files/images/peremojts/DSC_0135.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 84

Коментарi