• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Про підсумки проведення місячника правового виховання

Про підсумки проведення місячника правового виховання

2017-12-01

На виконання Доручення Президента України №1-1/637 від 08.04.2011 щодо підвищення ефективності механізмів забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей, Указу Президента України від 18.10.2011 №992/2001 «Про Національну програму правової освіти населення», наказу управління освіти і науки від 03.06.2011 р. №394 «Про забезпечення захисту прав і законних інтересів дитини відповідно до вимог Конвенції про права дитини, наказу по школі від 01.12.2015 року №363 «Про проведення місячника правового виховання», згідно плану роботи школи на 2017-2018 навчальний рік, з метою попередження негативних проявів серед неповнолітніх, активізації роботи із соціально - неадаптованими підлітками та сім’ями, подолання правового нігілізму, підвищення рівня правової освіти широких верств населення, роз’яснення норм чинного законодавства в засобах масової інформації, виховання учнівської молоді в дусі поваги до права в період з 06.11.2017 року по 30.11.2017 року у школі було проведено місячник правового виховання.

З метою якісного проведення тематичного місячника було підготовлено план заходів, закріплених відповідним наказом по школі. Розпочався місячник правового виховання загальношкільною лінійкою «Закон і совість», де учнів школи ознайомили з планом проведення місячника.

Згідно із планом проведення тематичного місячника класними керівниками були проведені години спілкування «Я – учень школи» (1 клас), «Чи знаю я свої обов’язки» (2 клас ), « Я і мої права» (3 клас), « Що таке закон?»(4 клас), « Кожна дитина має право на щасливе дитинство»( 1-4 класи), « Закон і право»( 5 клас), « Знай і поважай право»( 6 клас), « Правила і закони у моєму житті»( 7 клас), « Діти: злочин і кара»( 8 клас), « Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай» ( 5-8 класи), « Права учнів у школі та суспільстві»(9 клас), « Ми – різні,ми - рівні»(10- 11 класи), « Там,де права, там і відповідальність»( 10- 11 класи).

Традиційно, на високому рівні бібліотекарем школи Немченко Г.Ф. було організовано виставки тематичної літератури в приміщенні шкільної бібліотеки: «Стоп насильству!»; «Це повинен знати кожний», «Етика, мораль, право» – з якими почергово були ознайомлені всі учні класів у формі міні-екскурсій, організованих силами учнівського самоврядування.

Адміністрацією школи в приміщенні актової зали школи було організовано зустріч учнів 1-11 класів з інспектором сектору реагування патрульної поліції Федоренком Віталієм Івановичем та дільничним офіцером поліції Колотаєм Олександром Михайловичем. Вони провели для учнів бесіду « Відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень».

Педагогічний колектив провів роботу з батьками по роз’ясненню законів та нормативних актів, які зобов’язують батьків нести адміністративну та кримінальну відповідальність за ухилення від навчання та виховання їх неповнолітніх дітей.

Протягом місячника проведено 4 загальношкільні лінійки з питань відвідування учнями школи, запізнень на уроки та дотримання внутрішньошкільного режиму школи. Класними керівниками 1-11 класів проведено бесіди з дітьми та батьками щодо попередження дитячого травматизму та обов’язкового отримання повної загальної середньої освіти.

Психолог школи Висоцька Н.І. провела для учнів 5-11 класів анкетування з питань насилля.

Заступник директора школи з виховної роботи В.М.Святина підготувала відкриті виховні години « Сьогодні ми діти, а завтра – громадяни України», « Толерантність людини – найважливіша умова миру і злагоди в сім’ї ».

Протягом місячника класними керівниками 5-11 класів проведено бесіди щодо профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії. Учні переглянули відеофільм « Друзі чи вороги? Алкоголь і тютюн».

Вчитель правознавства Коробка В.М. З метою виховання правової свідомості, сприяння самовдосконалення, інтелектуального і морального розвитку учнів вчитель правознавства Коробка В.М. провів для учнів 9-11 класів конкурс « Юні знавці права».

Завершився місячник правовиховних знань загальношкільною лінійкою, де були підведені підсумки.

/Files/images/zvt_po_pravu/DSC_0118.jpg/Files/images/zvt_po_pravu/DSC_0125.jpg/Files/images/zvt_po_pravu/DSC_0210.jpg/Files/images/zvt_po_pravu/DSC_0297.jpg/Files/images/zvt_po_pravu/DSC_0344.jpg/Files/images/zvt_po_pravu/DSC_0347.jpg/Files/images/zvt_po_pravu/DSC_0356.jpg/Files/images/zvt_po_pravu/DSC_0358.jpg/Files/images/zvt_po_pravu/DSC_0360.jpg/Files/images/zvt_po_pravu/DSC_0366.jpg/Files/images/zvt_po_pravu/DSC_0369.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi