Новий рік – це незабутнє свято!

2018-01-01

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року.

Ялинка, подарунки, , здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості дітей асоціюється новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться.

Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса.

А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекають цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались!

Напередодні зимових канікул у Гоголівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів імені М. В. Гоголя відбулися Новорічні свята для учнів початкової школи та учнів

5-11 класів.

27 грудня 2017 року був проведений новорічний ранок для 1 - 4 класів, програма якого складалася з хороводів, конкурсів та інсценізованих новорічних казок, підготовлених учнями кожного класу. Найменші учні нашої школи зустрілися з Дідом Морозом та Снігуронькою, з казковими героями. Всі діти співали новорічні пісні, танцювали біля ялинки, брали участь у веселих конкурсах. Кожен клас підготував свою новорічну програму. Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробили дійство новорічною казкою на якій Дід Мороз та Снігуронька вручили подарунки.

Незабутні враження залишилися від виступів учнів 5 – 11 класів 28 грудня 2017 року. Виступи школярів вразили всіх глядачів змістовними міні-виставами та яскравими новорічними костюмами. Діти отримали багато позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів.

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших дитячих мрій.

Нехай збудеться все задумане, а 2018 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби в Новому році щасливих людей стало більше.

/Files/photogallery/876/DSC_0035.jpg/Files/photogallery/876/DSC_0172.jpg/Files/photogallery/876/DSC_0219.jpg/Files/photogallery/876/DSC_0054.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi