Конкурс есе «Я – європеєць»

2018-01-03

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки у січні в Україні відбудеться V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць». У конкурсі взяли участь учениця 8 класу Темченко Христина (керівник Скочко Ніна Олексіївна) та учениця 9 класу Демченко Владислава (керівник Мотрій Марина Петрівна) Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М. В. Гоголя.

Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Основними завданнями Конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2018 року. Бажаємо дівчатам перемоги, натхнення та успіхів!!!

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi